Web Site Tasarım Fiyatı

  /  Web Tasarım   /  Web Site Tasarım Fiyatı
Web Site Tasarım Fiyatı

Web Site Tasarım Fiyatı

Bir web sitesinin maliyeti ne kadardır, kaç günde yapılır, neler istenir, neler gerekir? Bir ajansa ya da bir webmastera gitmeden önce hazırlamanız gereken dosyalar nelerdir?

Öncelikle firmanızı tanıtan detaylı bir hakkımızda yazısı mutlaka olmalıdır. Firmanızı tanıtan bu yazıyı çeşitlendirmek ve detaylandırmak isterseniz vizyon, misyon, değerler ve kalite politikası yazılarını da ekleyebilirsiniz.

Ürünleriniz profesyonel olarak fotoğraf çekimi yapılmalıdır. Ürün fotoğrafları minimum yakın planda 2 farklı açıda genel planda bir kompozisyon eşliğinde de en az 1 açıdan çekilmesi gerekmektedir. Bu çekilen fotoğraflar ürün adına ve ürün gurubuna göre klasörlenmelidir.

Web tasarım fiyatı, sitenin sayfa sayısına, içerik oranına ve ürün sayısına göre değişmektedir. Web sitenizin yazılım dili de fiyatını etkilemektedir. Web siteniz HTML, PHP veya ASP yazılım diline göre fiyatı değişmektedir. Sitenize eklemek istediğiniz ürün sayısı ve siteye eklemek istediğiniz bilgilerin yoğunluğuna göre bir fiyat belirlenir. Web site tasarım fiyatı almak için İletişim Formunu doldurabilirsiniz.