Gizlilik Politikası

  /  Gizlilik Politikası

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz

AJANS4 olarak gizliliğinize ve verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Bu sebeple, hangi verileri topladığımız, veri toplamanın amaçları ve verilerinize ilişkin haklarınızla ilgili olarak sizi aydınlatmak amacıyla bu Gizlilik Politikası’nı hazırladık. Bu Gizlilik Politikası yalnızca https://www.ajans4.com için geçerlidir. AJANS4’ün gizlilik politikasını buradan okuyabilirsiniz: https://www.ajans4.com/gizlilik-politikasi/

Diğer internet sitelerine bağlantılar

İnternet sitemizdeki içerikler üçüncü kişilere ait internet sitelerine bağlantılar içerebilir ve bu internet siteleri için Gizlilik Politikamız geçerli değildir. Bu internet sitelerine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü kişilere ait internet siteleriyle verilerinizi paylaşmadan önce onların gizlilik politikalarını okumalısınız.

İletişim formları

Sitemizde https://www.ajans4.com/iletisim/ sayfasında olmak üzere 1 çeşit iletişim formu bulunmaktadır. Bize iletişim formu aracılığıyla form göndermeniz durumunda, sorunuzu cevaplamak ve takip eden soruları yanıtlamak için sağladığınız iletişim bilgileri de dahil olmak üzere formda girilen veriler toplanacaktır.

Topladığımız veriler

İletişim formu ile bize doğrudan ad, soyad, firma adı, e-posta adresi ve telefon gibi veriler toplanır.

Verilerinizin paylaşımı

Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek için resmi merciler ve mahkemelerden gelen bağlayıcı taleplere cevap vermek amacı dışında verilerinizi 3. kişilerle paylaşmıyoruz.

Gizlilik Politikası’ndaki değişiklikler

Herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Bu Gizlilik Politikası’ndaki değişiklikler, bu sayfada yayınlandıklarında geçerlidir.

Bizimle iletişime geçin

Bizimle her zaman info@ajans4.com veya aşağıdaki posta adresine yazarak bu Gizlilik Politikası’yla ilgili sorularınız ve yorumlarınız hakkında iletişime geçebilirsiniz.
Posta Adresi: Zuhuratbaba Mah. Hüdaverdi Sok. No: 28B 34147 Bakırköy / İstanbul